Zecurion ile Web Sitesi Erişim Kontrolü ve Analizi

Ürün ve çözümleri Gartner, IDC ve Forrester tarafından tanınan Zecurion ile tek noktadan web sitesi erişim kontrolünüzü ve web sitesi trafik analizini sağlayarak kritik verilerinizin dışarı sızdırılmasını önlemiş olursunuz. Zecurion kurulduğu 2001 yılından günümüze kadar; 70’den fazla ülkede, 150’den fazla dünya çapında iştiraki, yılların getirdiği deneyimle oluşturulmuş çözümleri ve 30’un üzerinde uluslararası ödülü ile kurumsal verilerinizin güvenliğini sağlamaya devam etmektedir. 
 

Zecurion Secure Gateway’in Temel Özellikleri:

 

Zecurion, karışık tehditlere karşı modern analitik araçlar ile koruma sağlamaktadır.
Zecurion Raporları çeşitli parametreler için tablo ve grafik raporlar oluşturmanıza olanak sağlamaktadır (Kullanıcılar, IP adresleri, ana bilgisayarlar, kategoriler ve veri türleri, zaman, kurallar vb)
URL filtreleme: url'lerin sınıflandırılması, zaman engelleme.
HTTPS denetimi: uygulama ağgeçidinde SSL isteklerinin işlenmesi ve tamamlanması; olası kötü amaçlı yazılımların tespiti ve şirket politikalarına uygunluğun sağlanması; belirli sitelerin yasak listesinden çıkarılması.
Kötü amaçlı yazılım denetimi: ekler / dosyalar da dahil olmak üzere giden web trafiğini kontrol etme; dosyaları kontrol ederken kullanıcıya kısmen içerik sunma özelliğine sahip basit, sezgisel kullanıcı arayüzü.
Proaktif bir ağ denetim sistemi: protokol analizine dayalı koruma, yanlış pozitifleri en aza indirirken saldırıları engelleme; imza kümelerinin ve altyapısının otomatik olarak güncellenmesi; kuruluşun özel ihtiyaçlarını karşılayacak politikaların ayrıntılı yönetimi ve yapılandırması.
Önbelleğe alma: kurallar oluşturmak için merkezi mekanizma; Microsoft'un BranchCache çözümü ile birlikte çalışabilirlik.
 

Kurumunuzu Zecurion ile tek bir noktadan Takip Edin

 

Zecurion bir tek web konsolu ile etkileşimli tablolar, özelleştirilebilir göstergeler, diyagramlar ve önceden yüklü widgetlar vasıtasıyla işinizi kolaylaştırır. 
Zecurion, çalışanlarla ilgili tüm süreçleri 360 derece görünür kılar.
2 iş gününde hızlı dağıtım imkanı sağlamaktadır. 
Zecurion Herhangi bir cihazda kolaylıkla erişilebilir web arayüzü seçenekleri sunar.
Bir sorunla karşılaşmanız halinde hızlı çözüm için Zecurion tarafından uzmanlarca hem telefon üzerinden hem de canlı olarak destek imkanı sunulmaktadır. 
 

Zecurion Çözümlerini Güney Bilişim Farkıyla Kullanın

 

Kurumsal verilerinizin güvenliğin sağlamak için Güney Bilişim Bilgi Teknolojileri desteğiyle kullanmak için bizimle iletişime geçin.

Diğer Blog Yazıları