Kaspersky Blockchain Security ile Blok Zinciri Güvenliği

Blok zinciri tabanlı projeler için özel olarak tasarlanan Kaspersky Blockchain Security, yeni saldırı türlerini ve güvenlik açıklarını tespit ederek siber tehditlere karşı koruma üstün bir koruma sağlamaktadır. Kripto borsalarında alım-satım yapanların güvenli bir şekilde işlem yapmalarını sağlayan Kaspersky Blockchain Security, yatırımların da güven içinde kalmasını sağlamaktadır. 
 

Kaspersky Blok Zinciri Güvenliğinin Özellikleri 

 

Siber Güvenlik Olayı Müdahalesi: Düzeltme ve veri toplamanın yanı sıra kapsamlı istihbarat ve adli bilişim etkinlikleri gerçekleştirin. Siber izinsiz giriş algılama konusunda son derece deneyimli analistler ve araştırmacılar, güvenlik olaylarının etkili bir şekilde çözülmesine yardımcı olur
 
Alım Satım Platformu Direnci: Kaynak kodunuzun kapsamlı incelemesi ve tespit edilen platform açıklarıyla ilgili raporun yanı sıra bu açıkları düzeltmeye yönelik önerilerimizden faydalanın. Tüm güvenlik sorunlarını çözümleyerek izinsiz giriş ve verilerin ya da sistemlerin zarar görmesi riskini azaltın.
 
Siber Sağlık Eğitimi: Siber güvenlik becerilerini geliştirmek için teknik personelinizin yanı sıra profesyonel olmayan kişiler için çevrimiçi interaktif eğitim. Bu temel becerilerle donanan geliştiricileriniz ve bakım ekibiniz tehditleri daha etkili bir şekilde yönetebilir.
 
Güvenlik İhlallerini ve İzinsiz Girişleri Engelleyin: İşlemleri ve kimlik doğrulamasını güvenli hale getirerek kullanıcılarınızı hesap dolandırıcılığından koruyun. Kod enjeksiyonunu ve veri ihlallerini önleyin. Altyapınızın ne kadar sağlam olduğunu görmek için sızma testlerini kullanın.
 

Kaspersky Blockchain Security (Blok Zinciri Güvenliği) Kullanımı

 

Uygulamalarınızın Güvenliğinin Değerlendirilmesi: Güvenli, sürdürülebilir sistemler web teknolojilerinin yanı sıra C++, C# ya da Java gibi derlenmiş programlama dillerine dayanabilir. Bunların her ikisi de son derece etkili, güvenli motorlar oluşturabilmesine rağmen algılanması ve raporlanması gereken güvenlik açıkları içerebilir. Tehditleri ele almak için sisteminize yönelik kapsamlı değerlendirme ve öneriler sunuyoruz.
 
Olaya Müdahale: BT ortamınızı hedef alan güvenlik ihlallerinin veya saldırıların etkisini azaltın. Uzmanlarımızdan araştırma gerçekleştirmelerini, ele geçirilmiş modülleri tespit edip izole etmelerini, tehditlerin yayılmasını engellemelerini ve dijital adli bilişime yönelik inceleme yapmalarını isteyebilirsiniz. Uzman siber güvenlik yardımının yanı sıra sürekli ve otomatik kimlik avı etkinliği analizi, anında uyarılar sağlayarak finansal kayıplardan ve itibar kayıplarından korunmanıza yardımcı olur.
 
Kullanıcı Hesabının Ele Geçirilmesini Engelleme: İşlem gerçekleştiren ve etkin cüzdanlarla çalışan kullanıcılar dolandırıcılık kurbanı olabilir. Korsanlar, kötü amaçlı komut dosyalarını bir sayfanın JavaScript'ine yerleştirip işlem parametrelerini değiştirerek kullanıcının özel anahtarlarına erişebilir. Bunların yanı sıra sosyal mühendislik ve kimlik avı yöntemleri de etkili birer tehdittir. Bunlar ve diğer birçok tehdit, kullanıcı hesaplarının korunmasının ne kadar önemli olduğunu gösterir. Hesapların güvenliğini sağlamak adına web kanalları ve mobil kanallar için güvenlik çözümleri sunuyoruz.
 

Kaspersky Blockchain Security için Bize Ulaşın

 

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından profesyonel destek almak ve Kaspersky tarafından kripto paralarınızın güvenliği hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Blog Yazıları