Zecurion DLP Ürünlerinde Yılsonuna Kadar Çifte Kampanya

Zecurion’un avantajlı fiyatlarından daha fazla faydalanın diye Yılsonuna kadar Dolar Kuru 14,99 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca, Zecurion Next Generation DLP (Zecurion Yeni Nesil DLP) ürününden yapacağınız 2 Yıllık yeni kurumsal lisans alımlarınız karşılığında +1 Yıllık Hediye kullanım hakkı sağlanacaktır. 31 Aralık 2022 tarihine kadar yapacağınız tüm yeniz Zecurion DLP alımlarınızla kampanyaya dahil olabilirsiniz.
 

Neden Zecurion Next Generation Data Loss Prevention (DLP) Tercih Edilmelidir?

 
Zecurion Next Generation Data Loss Prevention, kritik önem seviyesine sahip verilerin kurum dışına çıkmamasını, kontrollü bir şekilde çıkmasını sağlayan veri sızıntısı önleme çözümüdür. Zecurion Next Generation Data Loss Prevention kişisel verilerin korunması ile ilgili bilgilerin farklı kanallar ile (İnternet, cihaz, ekran fotoğrafı vb.) iletilmesini, alınmasını kontrol eder bir ihlal durumunda bu verilerin kurum dışına çıkmasını, gerektiğinde de kurum içerisine girmesini engeller.
 

Zecurion Next Generation Data Loss Prevention Yönetim Konsolu Özellikleri Nelerdir?

 

Hızlı Başlangıç Paneli,
Kullanıcı Dostu Arayüz,
Çoklu Kiralama,
Varsayılan Güvenlik Profilleri,
Cihaz Tabanlı Güvenlik Profilleri,
Kullanıcı Tabanlı Güvenlik Profilleri,
Yönetici Hakları Erişimi,
Güvenlik Ayarları Aktarımı,
Detaylı Raporlama.
 

Zecurion Kampanyası İçin Sizi Arayalım
 
Zecurion 2 Alana 1 Bedava Kampanyası’ndan 14,99 TL sabit kur garantisi ile 31 Aralık 2022 tarihine kadar faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir veya iletişim formunu doldurarak sizleri aramamızı talep edebilirsiniz. 

Diğer Blog Yazıları