Hakkımızda

Güney Bilişim Bilgi Teknolojileri, 2011 yılında kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Kuruluşumuz, Bilgi Güvenliği ve Danışmanlığı, Sistem ve Network Güvenliği, Mail Güvenliği, Web Güvenliği gibi alanlarda uzmanlaşmış bir kadro ile hizmet vermektedir. Türkiye genelindeki müşterilerimize yerinde ve uzaktan güvenli erişim yöntemleriyle çözümler sunmaktayız. Firmamız, uzman kadrosu sayesinde birçok büyük ölçekli kurumun IT projelerini profesyonelce tamamlamıştır. Müşteri memnuniyeti, işimizin merkezinde bulunan temel prensiplerimizden biridir. Güney Bilişim olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktayız.

SİBER GÜVENLİK PARTNERİNİZ

TECRÜBE VE DENEYİM

Ürün ve hizmetlerimizle 10 yılı aşkın süredir siber saldırılara karşı müşterilerimizi koruyoruz.

KESİNTİSİZ HİZMET

Partneri olduğumuz ürün ve çözümlerimizle 7/24 siber güvenlik alanında hizmet veriyoruz.

Kaspersky Platinum Partner

Güney Bilişim 2015 yılı içerisinde yapmış olduğu satışlar ve teknik destek kabiliyeti sayesinde Kaspersky Lab tarafında Türkiye’de tek ve dünyada sayılı olan Platinum Partner seviyesine layık görülmüştür. Kaspersky Türkiye ofisi ile çalışmalar sonucunda Türkiye’de ki önemli Enterprise kurumları Kaspersky Lab ile buluşturmuş sonrasındaki kurulum ve teknik danışmanlık süreçlerini kendi bünyesindeki personelleri ile yüretebilme kapasitesine sahiptir. Ayrıca, Güney Bilişim günümüze kadar sonlandırdığı tüm projeleriyle üreticiler tarafından önemli ödüllere layık görülmüştür.

Kaspersky Platinum Partner

Libraesva, gelişmiş e-posta güvenlik çözümlerinin lider İtalyan sağlayıcısıdır. Libraesva 1994 yılında sanallaştırma ve veri merkezi konsolidasyonu, networking ve güvenlik alanında bir sistem entegratörü olarak doğan bir şirket olan Libra Srl’in yazılım geliştirme yapılarından bir dönüş olarak kurulmuştur.. Libraesva e-posta güvenliği , sanal cihaz çözüm, e-posta için en iyi güvenlik sistemlerinden biri olarak virüs Bülteni tarafından onaylanmıştır. Libraesva çözümü, 2014, 2015 ve 2016 bilgisayar güvenliği ödüllerinde yılın Anti-Spam Çözümü olarak da ödüllendirilmiştir.

Managed Service Provider

Kaspersky’nin en iyi partnerleri vasıtasıyla verilen MSP | Managed Service Provider (Yönetilen Hizmet Sağlayıcısı) ; kurumların Bilgi Teknolojileri(BT) alanında ihtiyacı olan hizmet ve ürünlerin dışardan verilecek danışmanlıkla birlikte yönetilmesi anlamına gelmektedir. Kaspersky tarafından gerçekleştirilen araştırmalar neticesinde MSP’lerin kurumların siber güvenlik ve bilgi teknoloji hizmetlerine dair maliyetlerini azaltacağı sonucuna varılmıştır. Güney Bilişim Bilgi Teknolojileri olarak Kaspersky MSP çözüm, ürün ve yönetimiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

GÜNEY BİLİŞİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
EN İYİLERİN SİBER GÜVENLİK TERCİHİ