Kaspersky Private Security Network ile Ağ Güvenliği

Şirketler için karmaşık ve odaklı tehditler, küresel çapta kitlelere ulaşan kötü amaçlı yazılımlardan çok daha büyük bir zarara neden olabilecek potansiyele sahiptirler. Böylesi tehditleri tespit ederek savuşturmak için şirketler veya kurumlar ağ güvenliğini gelebilecek tüm tehditlere karşı bütünsel olarak koruyacak çözümlere ihtiyaç duyarlar. Bu ortamda Kaspersky tarafından sunulan Private Security Network güvenlik istihbaratı tüm kurumsal yapıların tam olarak ihtiyacı olan çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Kaspersky Private Security Network

 

Kaspersky çözümleri ile taramadan geçen her nesne için küresel çapta 80 milyon sensör aracılığıyla elde edilen gerçek zamanlı veriler dikkate alınarak tehdit istihbaratına dayanan analizler yapılmaktadır.
 
Kaspersky Private Security Network, şirketlerin kontrol altında tuttukları çevrelerinin dışına herhangi bir veri yayınlamadan global anlamda bulut tabanlı tehdit istihbaratından faydalanmalarını sağlar. 
 
Bu çözüm Kaspersky Security Network ’ün kuruma ait, yerel ve tamamen özel bir ürünüdür.
 

Hangi Tarz Şirketler İçin Uygundur

 

  • Sıkı veri erişimi kontrol gereklilikleri olan ticari kuruluşlar
  • Fiziksel olarak yalıtılmış ağlarda çalışan Kritik Altyapılar
  • Telekom, yönetilen güvenlik ve diğer hizmet sağlayıcıları
  • Finans, enerji, sigorta, ulusal siber güvenlik kurum ve şirketleri


Kaspersky Private Security Network’ün Kurumsal Avantajları

 
  • İşletmenizi hedef alan tehditlerin en etkili şekilde tespit edilmesine yardımcı olur. 
  • Tehdit ve bilinirlik istatistiklerine gerçek zamanlı erişim sağlayarak yanıt sürelerini hızlandırır. 
  • Hatalı pozitif sonuçları en aza indirerek operasyonel verimliliği artırır.
  • Yalıtılmış sistemlerin ve ortamların güvenliği için düzenleyici gerekliliklere tam uygunluğun sağlanmasına yardımcı olur. 
  • Kaspersky Private Security Network şirketinizin veri merkezinizde kurulabildiğinden bilgi güvenliği uzmanlarınız tam kontrolü sağlarlar. Bu sayede BT altyapınız ve SOC gizlilikle ilgili güvenlikten ödün vermeden herhangi bir veri öğesinin güvenlik çemberinizden dışarı çıkmasına da izin verilmez. Bu yönetmeliklere uygun yapı bulut destekli güvenliğin tüm faydalarından da yararlanabilmektedir. 
 

Ağınızı Tehditlere Karşı Tam Koruma İçin Sizi Arayalım

 

Kaspersky Private Security Network hakkında bilgi almak için ve kurumunuza en uygun Kaspersky çözümleriyle alakalı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Diğer Blog Yazıları