APPTEC360 Kurumsal Mobilite Yönetimi

APPTEC360 Enterprise Mobility Management, tüm mobil işletim sistemlerinde (Apple iOS, MacOS, Google Android, Microsoft Windows) kurumlar tarafından kullanılan mobil cihazları yönetmek için en yüksek güvenlik standardını sunar. Araştırma odaklı bir İsviçre şirketi olan APPTEC360, sürekli yükseltmeler ve yenilikler sunarak kullanıcılara sürekli gelişen bir ürün sağlar.

Ürün Hakkında Bilgiler

APPTEC360 Kurumsal Mobilite Yönetimi, modern şirketlerin karşı karşıya olduğu karmaşık Mobilite-BT talepleri için şimdiye kadar oluşturulmuş en kapsamlı BT kontrol çözümüdür. Tüm kontrol seçenekleri basit ve kolay erişilebilirdir ve kapsamlı bir eğitim olmadan uygulanabilir. APPTEC360 Enterprise Mobility Manager, BT yöneticilerine kolay kullanımlı arayüz aracılığıyla veriler, uygulamalar ve cihazlar üzerinde tam kontrol sağlar. Konsolun sezgisel tasarımı tüm işlevleri entegre eder ve Kurumsal Mobilite Yönetiminiz için özel ihtiyaçlara ve gereksinimlere kolayca uyarlanabilir. Tüm mobil cihazlardan gelen veriler tek bir genel bakışta görülebilir. Kurumsal uygulamalar saniyeler içinde kurulabilir, yabancı uygulamaların veri işlemleri engellenebilir ve çalındığı veya kaybolduğu bildirilen cihazlardaki veriler kolayca silinebilir. Bu nedenle APPTEC360, Mobil Uygulama Yönetimini etkin bir şekilde içeren Kurumsal Mobilite Yönetimi sunmaktadır.

 

APPTEC360 KURUMSAL MOBİLİTE YÖNETİMİ: MÜKEMMEL BİR KULLANICI DENEYİMİ İÇİN EN BASİT ÇÖZÜM.


Tüm kontrol seçenekleriyle APTEC360 Kurumsal Mobil Yönetim çözümümüz ne şişirilmiş ne de karmaşıktır. Çalışanlarınız ve onların MDM Yazılım çözümlerimizi günlük kullanımları söz konusu olduğunda kullanılabilirlik belirleyici faktördür. Bu nedenle APPTEC360 Kurumsal Mobilite Yönetimi, mobil uygulamaları popüler hale getiren basitlik ve yanıt verebilirlik sunar.

Kurumsal Mobilite Yönetimi çözümümüz ile çalışanlarınız mobil cihazlarını her zaman kullandıkları şekilde kullanabilirken, tanımlanmış kara listeye alınmış işlevlerin kullanılmaması koşuluyla müdahaleler arka planda kalır. Kullanıcı arayüzü tüm uygulamalarda aynı kalır. APPTEC360 Kurumsal Mobilite Yönetimi ile kurumsal-IT’nin güvenlik talepleri son kullanıcının ihtiyaçları ile sorunsuz bir şekilde birleştirilir.

 

KURUMSAL MOBİLİTE YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİMİZİN AVANTAJLARI

  • Mükemmel müşteri ve çözüm odaklı hizmet

  • Sürekli yükseltmeler

  • Kurum içinde uygulanabilir araştırma ve geliştirme

  • Tüm fonksiyon seviyelerinde maliyet optimizasyonlu, kapsamlı çözümler

  • Kapsamlı müşteri-altyapı desteği

  • Tüm platformlarda uygulanabilir

Benzer Ürünler