Dece Mobidi

Sahada geçirilen zaman oldukça değerli ve masraflı. MOBIDI harcanan zamanı kısaltır, yinelenen ve eksik iş süreçlerini ortadan kaldırır, saha ve ofis ekiplerini bir araya getirir ve uzak ekipleri yönetmenize yardımcı olur. MOBIDI sahadaki gözünüzdür.

Ürün Hakkında Bilgiler

Farklı İhtiyaçlara Tek Çözüm

MOBIDI birçok farklı ihtiyaç için kullanılabilir. MOBIDI, Herhangi bir kodlama olmadan ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz anlamına low-Code bir platformdur. Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile kendinize özel yeni formlar, raporlar, dashboardlar ve entegrasyonlar oluşturmanızı kolaylaştırır. Üstelik bunları bizim yardımımıza ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz.

 

Her Ortamda Çalışır
MOBIDI Mobil Uygulaması, internet bağlantısı olmadan çevrimdışı ortamlarda çalışabilir. MOBIDI'yi uzak şantiyelerde, tünellerde veya ağ erişiminin sınırlı olabileceği yer altı çalışma ortamlarında kullanabilirsiniz. Ekibiniz herhangi bir kesinti yaşamadan kayıt almaya devam edebilir.

 

Raporlar ve Analizler
MOBIDI, güçlü raporlama ve analitik özelliklere sahiptir. Sahadan toplanan veriler tercihinize göre size Günlük, Haftalık veya Aylık raporlar olarak sunulur. Güçlü analiz yetenekleri ekipler, bölgeler ve aktiviteler hakkındaki anlaşılamayan sorunları ortaya çıkarmanızı sağlar.

Benzer teknik hataların veya tekrar eden şikayetlerin yeri, zamanlaması ve sıklığı gibi çok boyutlu raporlar alarak bu sorunları çözebilirsiniz

 

Ekip Yönetimi
MOBIDI en yakın ekibe ulaşmanızı, görevleri atamanızı ve takip etmenizi sağlar. Farklı mobil ve ofis kullanıcıları için süreçler kesintisiz devam eder. Süreçler sahada veya ofiste başlayabilir, her iki taraf da bilgi akışını sağlayarak daha iyi sonuçlar elde edilebilir. Farklı departmanlardan farklı ekipleri aynı platformla yönetmek mümkün olur.

 

Kurumsal Arşiv Entegrasyonu
Mobil ekiplerin arşive gitmesi gereken sözleşmeleri veya makbuzları sahada kaydetmeleri gerekebilir. MOBIDI ile bu tür evrakları sahadan toplayabilir ve bu verileri otomatik olarak OCR ve diğer birçok özelliği kullanarak GEODI’de otomatik olarak işleyebilirsiniz.

 

Market Raflarını Kontrol Etmeniz Gerekebilir
Market raflarındaki ürünleri kontrol etmeniz ve saymanız gerekiyorsa, MOBIDI ve GEODI entegrasyonu ile de mümkün olabilir. GEODI, MOBIDI tarafından çekilen fotoğraf ve videolardan nesneleri ve yüzleri algılayabilir.

Bu özellik Hızlı Tüketim Ürünleri, Perakende, İnşaat ve Güvenlik Devriyesi gibi sektörler için bir çok kolaylık sağlayabilir.

MOBIDI son derece esnek low-code bir platformdur. Form bazlı her türlü ofis veya saha ihtiyacınıza yanıt verir. CRM, İş takibi, Teklif, Şantiye Günlüğü, Alt Yüklenici yönetimi, Mağaza Denetini, Sayaç Okuma, güvenlik devriyesi, Zabıta Kontrol, AYKOME veya dilediğiniz her türlü ihtiyacı karşılar. DECE-STORE’dan ücretsiz indirebileceğiniz form ve raporlar ile başlarsınız, ihtiyaç oldukça eklersiniz. Kendinize özel form, panel veya raporlar da oluşturabilirsiniz. Yani MOBIDI ile yatırımınız korunuz, ek maliyet çıkmadan yeni ihtiyaçlara uyum sağlarsınız.

MOBIDI Özel Sektör, Belediye veya Kamuda ihtiyaç duyacağınız çok farklı ihtiyaçlara low-code özellikleri ile uyum sağlar. Yazılımcılara ihtiyaç duymadan kendi formlarınızı, panellerinizi ve raporlarınızı oluşturmanızı sağlar.