Kaspersky Anti Targeted Attack Platform (XDR)

Kaspersky Anti Targeted Attack Platform (XDR)

BT güvenliği alanında oldukça gelişmiş Kaspersky Anti Targeted Attack Platform (XDR), siber istihbarat çözümleri başlığı altında APT benzeri kötü niyetli aksiyonlara ve hedefli saldırılara karşı güvenilir savunmalar oluşturabilme olanağı sunar. Kaspersky Hedefli Saldırı Karşıtı Platform KATA, karmaşık olayların belirlenmesi, araştırılması ve yanıtlanması işlemlerini hızlıca gerçekleştirir.Yasal yükümlülükleri desteklemeye yardımcı  özelliği sayesinde BT güvenlik kaynaklarının talep edilmesine gerek kalmaz.

 

Fortinet Extended Detection and Response (FortiXDR)

Fortinet Extended Detection and Response (FortiXDR)

FortiXDR, uç nokta tehditlerini engellemek ve kurum çapında gizli saldırıları tespit etmek için uç nokta, ağ, bulut ve diğer veri kaynaklarında gelişmiş analizler kullanır. FortiXDR yapay zeka ve otomasyon, tespit edildikten sonra analistlerin tehdidi hızlı bir şekilde araştırmasına ve tüm Fortinet Security Fabric genelinde zamanında iyileştirme eylemiyle yanıt vermesine yardımcı olur.
 

Palo Alto Cortex Extended Detection and Response XDR

Palo Alto Cortex Extended Detection and Response XDR

Cortex XDR, karmaşık saldırıları durdurmak için herhangi bir kaynaktan gelen verileri analiz ederek kuruluş çapında koruma sağlar. Cortex XDR ile tam görünürlükle kör noktaları ortadan kaldırın, ortalama yanıt süresini kısaltmak için güvenlik operasyonlarını basitleştirin (MTTR) ve araçları birleştirerek SOC verimliliğini artırarak maliyetleri düşürün.