Palo Alto Cortex Endpoint Detection and Response (Cortex EDR)

Palo Alto Cortex EDR ile geleceğe yönelik modern saldırıları yenin. Güçlü bir uç nokta güvenlik stratejisi, sınıfının en iyisi uç nokta önlemeyle başlar, ancak en karmaşık saldırılar, ihlalleri durdurmak için güçlü tespit ve yanıt gerektirir. Cortex EDR ile uç nokta güvenliğinizi geliştirin ve bilinen ve bilinmeyen uç nokta tehditlerine son verin.

 

PDF Doküman

Ürün Hakkında Bilgiler

Davranış analizi ve makine öğrenimi: Bir saldırıya işaret eden anormallikleri tespit etmek için kör noktaları ortadan kaldırın ve davranışsal özellikleri izleyin.
Tam görünürlük: Tüm uç nokta ayarlarının görünürlüğüyle uç noktalarınızı koruyun ve karmaşık saldırıların önünde kalmak için bağlama dayalı ve ilişkili içgörüler alın.
Tehdit avcılığı: Saldırı davranışını ve IoC'leri kolaylıkla proaktif olarak arayın.
Olay Yönetimi: Sonsuz uyarılar geçmişte kaldı. İlgili uyarılar, olayların temel nedenini, itibarını ve sırasını tek bir yerde ortaya çıkarmak için otomatik olarak olaylar halinde gruplandırılır.
MITRE ATT&CK haritalaması: Doğrudan uyarılar ve olaylarla eşleştirilen MITRE ATT&CK taktikleri ve teknikleriyle saldırıların arkasındaki hedefleri ve olası tehdit gruplarını anlayın.
Tehditlerin birleşik görünümü: Uyarı önceliklendirmesini ve soruşturma yanıtını hızlandırmak için tek bir web tabanlı konsolda tüm araştırma bağlamını alın.
Uç noktalara erişin ve yalıtın: Live Terminal, enfeksiyonların yayılmasını durdurur, kötü amaçlı dosyaları kaldırır ve süreçleri kesintiye uğramadan sonlandırır.
Tüm tehditleri ortadan kaldırın: Uç noktalarınızda gerçek zamanlı olarak gezinmek için Ara ve Yok Et'i kullanın.
Kolayca düzeltin: Ana Bilgisayar Geri Yükleme ile, düzeltme önerileriyle müdahaleyi basitleştirebilir ve hasarlı dosyaları ve kayıt defteri anahtarlarını geri yükleyerek bir saldırıdan hızla kurtulabilirsiniz.
NGAV, cihaz kontrolü, disk şifreleme ve ana bilgisayar güvenlik duvarı: USB cihazlarını güvenli bir şekilde izleyin ve yönetin, uç nokta verilerini güvence altına alın ve uç noktalarda görünürlük elde edin.
Davranışsal tehdit koruması: Kaçınma gerektiren, karmaşık saldırıları otomatik olarak tanıyın ve önleyin.
Yapay zeka tabanlı kötü amaçlı yazılım analizi tarafından desteklenen yüksek performanslı kötü amaçlı yazılım analiziyle sıfırıncı gün kötü amaçlı yazılımlarını ortadan kaldırın. 
Tek bir web tabanlı konsol: Son politika yönetimi, tespit, inceleme ve müdahalenin tamamını tek bir yerden gerçekleştirerek iş akışını kolaylaştırın.
Şeffaf dağıtım ve yükseltmeler: Basit dağıtım ve otomatik güncellemeler, yeniden başlatma gerektirmeden daha akıllı bir savunma sağlar.
Bulut yönetimi: Şirket içi günlük sunucuları ve yönetim sistemleri kurmanıza gerek kalmadan tüm uç noktalarınızı kolayca kontrol edin.