Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced

Bu katmanda Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced ile saldırılara karşı güvenlik giriş sağlamak için geçişleri yamalar; işletim sistemini yazılımla dağıtarak otomatik bir şekilde zaman kazandırır; web konsol veya bulut teknolojisiyle yönetimi merkezileştirir; kayıp cihazılarda veri sızmasını önleyerek verileri şifreler.

Ürün Hakkında Bilgiler

SİSTEM YÖNETİMİ

Güvenlik Zafiyeti ve Yama Yönetimi — yama ve güncellemelerin hızlı ve otomatik dağıtımını sağlar. Bir araya getirilmiş otomatik işletim sistemi ile güvenlik zafiyetlerini ayırt eder.

İşletim Sistemi Dağıtımı— İşletim Sistemi "sanal kopya" görüntülerini UEFI desteği sunan merkezi bir koldan basitçe üretir, depolar ve dağıtır.

Yazılım Dağıtımı ve Problem Giderme — uzaktan yazılım dağıtımının dışında uygulama ve İşletim Sistemi güncellemeleri, LAN Uyanması desteğiyle istek durumunda planlı olarak gerçekleştirilir. Zamandan tasaruf sağlayarak uzaktan problem çözme ve verimli yazılım dağıtımı Multicast teknolojisiyle birleştirilir.

Donanım ve Yazılım Envanterleri ve Lisans Yönetimi— tanımlama, görünüm ve kontrol sağlayarak beraber gösterilen lisans kullanımı yönetimi, ortamda dağıtılan yazılım ve cihazları barındıracak biçimde donanımlara yönelik bilgi akışı sağlar. Yazılım ve donanım lisans yönetimi, misafir cihaz algılama, öncelik kontrolleri ve erişim verme gibi nitelikler kullanır.

 SIEM Entegrasyonu — IBM® QRadar ve HP ArcSight SIEM yöntemlerine katkı sağlar. 

Rol Tabanlı Erişim Kontrolü (RBAC) — Karmaşık ağların yönetim biçimlerini, atanan roller ve haklar dahilinde kişileştirilen konsol verileri ile atayabilir.

 

ŞİFRELEME

kuvvetli Veri Koruması — Uç noktalara Dosya/Klasör (FLE  ve Tam Disk (FDE) şifrelemesi kurulabilir. "Taşınabilir mod" yardımı, yönetim etki alanlarından farklı  cihazlar için şifreleme sağlar.

Esnek Kullanıcı Oturumu Açma — Ek koruma sağlar ve bunun için ön yükleme öncesi kimlik doğrulama (PBA) ile kullanıcı güvenilirliğini güçlendiren "tek oturum açma" kontorlerini sağlar. Çift doğrulama veya belirteç tabanlı kimlik güvenliği ile daha sağlam bir koruma sağlanr.

Entegre İlke Oluşturma — Uygulama ve cihaz kontrolleriyle görülmemiş şifreleme otomasyonu, gelişmiş güvenlik sağlayan ve yönetimi basitleştiren bir yöntem ekler.