Libraesva PhishBrain ile Kimlik Avı Farkındalığı

Libraesva PhishBrain, kimlik avı güvenlik açığını analiz etmek için en kolay ve en verimli kimlik avı simülatörüdür. PhishBrain, kimlik avı risk profillerini belirlemek için şirketinizdeki her çalışanı ve kuruluşu analiz ederek her bir çalışanın profilini sürekli olarak çıkarmaktadır. Libraesva PhishBrain, gerçek anlamda güvenlik bilincine sahip bir şirket olabilmeniz için en yüksek riskli çalışanları belirleyerek zaman içindeki ilerlemelerini sizler için takip eder.
 

Libraesva PhishBrain’nin Faydaları

 

Kullanıcı Dostu Arayüz: Libraesva PhishBrain, basit ve sezgisel bir arayüz kullanımı sayesinde kullanım yapan herkes tarafından gerçekçi kimlik avı simülasyonları yapılabilmesine olanak tanımaktadır.
 
Hızlı Kurulum: Hızlı Kurulum, PhishBrain ile birkaç şablon ve açılış sayfası arasından kolayca seçim yaparak 10 dakikadan daha kısa sürede kullanıma hazır hale gelmektedir.
 
Marka Kimliğine Uyumlama: Markanızın logosunu dilediğiniz yere konumlandırabilir, markalaştırılabilir bir arayüz ve tamamen özelleştirilebilir şablonlarla deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz.
 
Güçlü Raporlama Sistemi: Libraesva Phish Brain’ın gerçek zamanlı simülasyonlarının sonuçlarını derinlemesine analiz etmenizi sağlayacak güçlü raporlama sistemi ile çalışanlarınız hakkında daha fazla bilgi edinerek, en savunmasız ve farkındalığı arttırılması gereken çalışanlarınızı yönlendirmenizi sağlamaktadır.
 

Libraesva PhishBrain Nasıl Çalışır?

 

Libraesva PhishBrain, phishing saldırılarının en yeni ve modern örneklerini kullanılabilir şablonlar olarak birleştirir. Modüler yapısı sayesinde de geriye sadece PhishBrain’i kullanmak kalır.
 

Libraesva PhishBrain Özellikleri

 

  • Kimlik avı simülasyonları istatistikleri ve yüksek riskli çalışanlar hakkında gerçek zamanlı raporlama
  • Kimlik avı e-postalarını tek seferde veya belirli bir süreye yayılmış olarak gönderin
  • Çalışanların düzenli olarak test edilebilmesi için tekrar eden bir program belirleyin
  • Microsoft 365®, Google Workspace ve diğer LDAP sunucularıyla sorunsuz entegrasyon
  • Kullanım için şablonlara dönüştürülecek e-postaları ve web sitelerini gönderin
  • Posta kutusu sayısına veya e-posta gönderme sayısına göre esnek lisanslama
  • Belirli sektörlerden kampanyalar oluşturun ve yönetin
  • MSP'ler için çok kiracılı destek
 
Libraesva PhishBrain ile Farkındalık İçin Bizi Arayın
 
Libraesva ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve PhishBrain ile simülasyonlar gerçekleştirebilmek için bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Blog Yazıları