Kron - Single Connect

Kron - Single Connect

Single Connect Kimlik ve Erişim Yönetimi ile BT yöneticileri, ağınıza erişimi güvenli duruma getirerek verimli çalışmasını sağlarlar. Kron Single Connect ile ağınız üzerinden yapılacak izinsiz girişler tespit edilerek önlenir. Kullanıcı adlarına tanımlanacak ayrıcalıklı eylemler, operasyonel olarak dahil oldukları yetkiler düzenlenerek verimli ve güvenli çalışma sağlanır.

Thycotic Kimlik ve Erişim Yönetimi

Thycotic Kimlik ve Erişim Yönetimi

Thycotic Kimlik ve Erişim Yönetimi; şifreleri korur, yönetir ve değişimlerini sağlar, uç noktaları ve erişimi güvenli duruma getirir. Klasik erişim yönetimi çözümlerinin karmaşıklığının dışına çıkarak ağımızdaki hesapların güvenliği ve nasıl kullanılabileceğini belirleyen, kullanıcı yetkilendirmelerin, izleme/denetim fonksiyonları ile 3. Parti erişimlerin denetiminde kullanılabilen güvenlik çözümüdür. 

Mirket Security Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA)

Mirket Security Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA)

Mirket Security Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA); kullanıcıların oturum açma  veya bağımsız bir işlemine, bir veya birden fazla koruma katmanı ekleyen sistemdir. Mirket Security, kullanıcılara; hesaplara veya uygulamalara erişirken, birden fazla yöntem ile (Örneğin, parmak izi taraması ya da telefona gelen kodu girme gibi) ek bir kimlik doğrulaması sağlamaktadır.