Siber Güvenlikte Profesyonel Hizmetler ile Maksimum Fayda

Siber güvenlikle ilgili olarak kurumsal koruma alanınızın sağlanması ve bununla ilgili hizmetleri kesintisiz bir şekilde sürdürülebilmesi oldukça önemli bir yatırımdır. Kurumlar veya şirketler siber güvenlikle ilgili yatırımlarını yaparken ürün ve hizmet tercihlerini en minimize edilmiş haliyle maksimum faydayı sağlayacak yaparlar. Bu konuda profesyonel ekiplerle çalışarak alanında en iyi çözümleri kullanmak isterler. Kaspersky’nin siber güvenlik konusunda pek çok alanda öncü sayılabilecek ürünleri ve profesyonel olarak sağladığı hizmetlerle maksimum faydaya ulaşmanız artık çok daha kolay hale gelmiştir. 
 

Kaspersky Profesyonel Hizmetler (Kaspersky Professional Services)

 

Kaspersky siber güvenlik ürünlerinden maksimum faydayı sağlayabilmeniz için sunulan servislerin bütünü Kaspersky Profesyonel Hizmetler (Kaspersky Professional Services) adı altında sizlere ulaştırılmaktadır. Örneğin, Kaspersky EDR ile ilgili ürünlerin tüm özelliklerini kullanarak maksimum faydayı elde etmek için Kaspersky tarafından görevlendirilmiş kişilerce sağlanacak hizmetle hem zamandan hem de karşılığı olan ekstra maliyetlerden kurtulmuş olursunuz. 
 

Kaspersky Profesyonel Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

 

Mevcut güvenlik durumu ile uyumluluk durumunuzu denetlemek ve analiz etmek, sorunlar hakkında çözüm önerileri sunmak.
Güvenlik hedefleriniz doğrultusunda güvenlik yapılandırmanızı en iyi uygulamaları kullanarak yerine getirmek
Sürekliği olan bakım hizmeti sayesinde herhangi bir güvenlik sorununun hızlı çözülmesi için uzmanlarımızca anında erişim olanağı sunan kapsamlı destek.
Yatırımınızdan optimum performans elde etmek için ince ayarlar yaparak güvenliğinizi güçlendirmek.
Uzmanlarımız tarafından düzgün proje planlaması yapmanızı sağlamak.
Projenin her aşamasında BT ekibinize destek olarak her şeyin proje planına uygun şekilde ilerlemesini sağlamak
Personel kaynaklarınız ve planlamalarınızla ilgili yükü en aza indirmek için alanında uzman kişilerce sizlere hizmet sağlamak.
Kaspersky çözümlerinde hangi ürünün hangi projelerinizde kullanılacağının bilinmesini sağlamak.
Kaspersky ürün gruplarından en ince ürün ayarının yapılanmasına kadar haberdar olmanızı sağlamak.
 
Güney Bilişim Bilgi Teknolojileri ayrıcalığı ile Kaspersky Profesyonel Hizmetlerinden faydalanabilmeniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Diğer Blog Yazıları