Fortinet Next-Generation Firewall

Başarılı olmak için hızlı ve güvenli bir ağa ihtiyaç vardır. Yeni nesil güvenlik duvarı Fortinet ile ağınızdaki tehdit ve saldırılara karşı anında müdahale edip, doğru bir şekilde korunup korunmadığınız veya bir güvenlik ihlalinin kurbanı olup olmadığınızı tespit edersiniz.

Ürün Hakkında Bilgiler

Fortinet, multi-cloud, endpoint, e-posta, web uygulamaları ve ağ erişim noktaları da dahil olmak üzere, dijital ağda yer alan güvenlik teknolojilerini bütünleşik ve işbirliğine dayalı tek bir güvenlik sisteminde birleştiren(Fortinet Security Fabric), bir mimari yaklaşımı olan tek şirkettir. Bu aynı zamanda, tüm saldırı yüzeyi boyunca size güçlü, entegre uçtan uca güvenlik çözümü sağlayabilen tek şirket olduğumuz anlamına da geliyor.

 

 

Etkili bir savunmayı etkinleştirmek için, tüm ortamlarınızdaki veri ve güvenlik unsurları iyi entegre edilmelidir. Fortinet Security Fabric, IoT’den buluta kadar tüm kuruluşunuzun güvenliğini, kontrolünü, entegrasyonunu ve kolay yönetimini sağlar.

 

Fortiget ürünleri,NSS Labs, ICSA Labs, ve Virus Bulletin gibi bağımsız kuruluşlar tarafından birçok performans testine tabi tutulmuş ve başarısı tescil edilmiştir.

Dayanıklı,onaylanmış, yüksek etkili gelişmiş güvenlik hizmetleri

Ağdaki her türlü güvenlik açığına karşı korumak için tehdit istihbaratına dayalı gerçek zamanlı müdahale

Siber güvenliği geliştirmek için entegre denetim ve uyumluluk hizmetleri

Şifrelenmiş trafikte gizlenen kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmaya yardımcı olmak için sektörün en hızlı SSL denetleme motoru

Çoklu ağ dağıtımları – yeni nesil firewall, data center firewall ve yüksek hızlı güvenlik duvarı ve VPN.

Enterprise kurumlar için geliştirilmiş FortiGate Firewall, tüm dijital saldırı yüzeyinde geniş koruma sağlamak için yüksek performans, konsolide gelişmiş güvenlik ve ayrıntılı görünürlük sağlar. FortiGate ağdaki kullanıcılara, cihazlara, uygulamalara ve tehditlere tam bir görünürlük sağlayarak karmaşıklığı azaltır ve genel güvenlik durumunu geliştirir.

 

Doğrulanmış FortiGuard güvenlik hizmetleri ile, FortiGuard Labs kesintisiz tehdit istihbaratı, keşif için dinamik analiz ve ağınızın gelişmiş siber saldırılardan korunmasını sağlamak için otomatik hafifletme yöntemlerini kullanarak bilinen ve bilinmeyen tehditlere, zero-day ataklarına, kötü amaçlı yazılımlara ve kötü amaçlı web sitelerine karşı koruma sağlar.

 

FortiGate kurumsal güvenlik duvarları en düşük maliyet ile ölçeklendirilebilir, ağın uç kısmından çekirdeğine, veri merkezine, iç katmanlarına ve bulut’a rahatlıkla konuşlandırılabilir.(yerleştirilebilir)

 

FortiGates, dünya çapında kuruluşların değerli varlıklarını ve verilerini korumak için gereken geniş görünürlük, otomatik koruma ve entegre tehdit istihbaratını sağlayan Güvenlik Yapısı’dır.