Kaspersky Ürünlerine Gartner Peer Insights’dan Beş Yıldızlı Değerlendirme

Kaspersky Managed Detection and Response (Kaspersky Yönetilen Tespit ve Karşılık) çözümü ile Gartner Peer Insights tarafından yapılan ve müşterilerince gerçekleştirilen değerlendirmede en yüksek puana ulaşan ürün oldu. 
 

Gartner Peer Insights’da süreç nasıl işliyor?

 
Gartner Peer Insights; iş hayatındaki profesyonellerin, çeşitli sektörlerde, farklı pazarlarda kullandıkları ürün ya da kurumsal teknoloji çözümlerini değerlendirmeleri için çalışmalar gerçekleştiren bağımsız bir inceleme platformudur. Gartner tarafından değerlendirmeyi yapacak kişiler çok adımlı bir süreçle doğrulandıktan sonra süreç başlatılıyor. Alanında uzman analistler tarafından değerlendirme yapacak katılımcılara yöneltilen sorulara verilen yanıtlar, Gartner Peer Insights’ın mükemmellik standartlarına uygunluğu sıkı bir denetimden geçiriliyor. 
 

Kaspersky Managed Detection and Response ile zirvede

 

Gartner tarafından her yıl yapılan değerlendirmelerde en yüksek puana ulaşan üreticilere verilen ödülle ilgili olarak 8 Şubat 2022 tarihine kadar 33 sektör müşteri tarafından inceleme yapılmıştır. Değerlendirmede Kaspersky Managed Detection and Response (Kaspersky Yönetilen Tespit ve Karşılık) beş yıldızlı değerlendirmeye ulaşmış ve bu alanda tüm üreticiler arasından en iyisi Kaspersky olmuştur. Ürün değerlendirmesi oldukça geniş bir coğrafi dağılımda yapılmıştır. Avrupa, Afrika, Asya, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’dan; özel sektörün pek çok alanından şirketlerin temsilcileri (sağlık, finans, organize sanayi, üretim, eğitim, hizmet vb.) ve kamu kurumlarının temsilcileri değerlendirmeye katılmıştır. 
 

Kaspersky Managed Detection and Response ile 7/24 Sürekli Koruma

 

Değerlendirmeye katılanlar, Kaspersky Managed Detection and Response hizmetiyle birlikte temelde sağladığı bazı avantajları şöyle sıraladılar:
• 7/24 sürekli koruma imkanı
• Tehditlere karşı en üst seviyede uzmanlık
• Kasperky ile sağlanan marka güvenilirliği
• Kullanım kolaylığı
• Otomatikleştirilmiş ve yönlendirilmiş yanıt
• Uygun fiyata doğru BT güvenlik çözümü
 
Kaspersky'nin ürünü alanında en iyi uygulama teknolojilerini kullanılarak oluşturulmuştur. Tehdit avcılığı ve kapsamlı olay müdahalesi uzmanlığıyla, makine öğrenimi tabanlı bir algılama motoru da dahil olmak üzere algılama teknolojilerini birleştiriyor. Bu sayede ürünü kullanan müşteriler pek çok tehdit karşısında güçlü bir Kaspersky koruma kalkanı ile korunuyor. Bir örnek vermek gerekirse; ürünü kullanan müşteriler, lisanslı ve yasal programları taklit ederek BT sistemlerine erişebilen algılanmayan tehditlere karşı otomatik olarak 7/24 korunuyor.
 
Kaspersky’den Gartner Peer İnsigts Hakkında Açıklama
 
Kaspersky Kurumsal Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı Sergey Martsynkyan tarafından yapılan açıklamada, 'Müşterilerimize Kaspersky Managed Detection and Response'u yüksek düzeyde değerlendirdikleri için minnettarız ve siber güvenlik tehditlerini aramayı asla bırakmayacağımıza söz veriyoruz. Müşterilerimizin işlerini büyütmeye odaklanabilmeleri için işlerini siber risklerden korumak adına güvenlerini kazanmaya devam edeceğiz.' denilmiştir.
 
Daha fazla bilgi alın
 
Kaspersky siber güvenlik ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için Güney Bilişim Bilgi Teknolojileri uzmanları ile iletişime geçebilir veya ürün demo talebi oluşturabilirsiniz. 

Diğer Blog Yazıları