Zecurion DLP Discovery ile Verilerinizi Güvenle Keşfedin

Veri güvenliği ve veri kaybını önleme konusunda şirketlerin karşılaştığı en büyük zorluklardan biri, hassas verilerin ilk etapta nerede saklandığını bilmektir. Hassas ve gizli verilerin uygun şekilde etiketlenmesini ve saklanmasını sağlamak için politikalar uygulamaktır. Şirketler buluta taşındıkça ve yerel veri merkezlerini ve bir veya daha fazla özel veya genel bulut platformunu kapsayan karma veya çoklu bulut ortamlarını benimsedikçe, veri yayılımı olasılığı katlanarak artar.
 

Zecurion DLP Discovery Nedir?

 

Zecurion DLP Discovery, verileriniz kaybolmadan veya çalınmadan önce harekete geçmek için uygun olmayan şekilde depolanmış hassas dosyaları proaktif olarak bulmanız için gereken araçları sunar.
 

Zecurion DLP İle Gerçek Zamanlı Keşif

 

Zamanlanmış taramalara ek olarak, Zecurion Discovery, politika ihlallerinin anında ve gerçek zamanlı olarak algılanmasını sağlamak için dosyaları kopyalandıkları veya kaydedildikleri anda hemen analiz edebilir.
 

Zecurion DLP ile Tüm Olası Veri Depolama Konumlarının Taranması

 

Zecurion Keşif, uç noktalarda depolanan tüm verilerin tanımlandığından emin olmak için bir uç nokta aracısı da dahil olmak üzere kuruluşunuzdaki tüm olası dosya depolama konumlarının tam kapsamını sunar.
 

Zecurion DLP ile Microsoft Exchange Taramasıyla Tehditler Nasıl Algılanır?

 

Zecurion DLP keşif, Trafik kontrolü algılanmasını atlatabilecek senaryoların algılanmasına yardımcı olabilir. Kötü niyetli bir kullanıcı , gizli bilgiler içeren bir e-posta oluşturur ve bunu taslaklar klasörüne kaydederse, ardından mesajı Outlook web istemcisinden indirir ve silerse, aslında hiçbir zaman gönderilmez. Keşif, bu etkinliği tanımlamaya devam etmenizi sağlayabilir.
 
Zecurion DLP Demo Talebi
 
Zecurion DLP ürününün tüm bileşenleri hakkında bilgi almak ve ücretsiz demo talebi için bizimle iletişime geçiniz. 

Diğer Blog Yazıları