Kaspersky Endpoint Security ile Uç Nokta Güvenliği

Günümüz pandemi koşullarında uzaktan çalışmanın artmasıyla birlikte WhatsApp, Telegram, Zoom, Microsoft Teams, Team Viewer vb. iletişim araç ve uygulamalarının kullanımı da artmıştır. Yoğun olarak kullanılan iletişim araçlarıyla birlikte e-posta bilgilerimiz de pek çok kullanıcıya ulaşmaktadır. Önem verdiğimiz bu haberleşme trafiğinde kullandığımız cihazlara saldırılar da genellikle e-postalar ve uç nokta adı verilen internete bağlanan cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir. 

Kaspersky Endpoint Security For Business ile Eşsiz Siber Güvenlik Çözümü

İşinizin hacmine göre ölçeklendirme yapabilen, iş sürekliliğinizde bir duraksama yaşatmadan kullandığınız araçları koruyan, otomatik olarak tehditlere karşı savunan ve tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümleriyle sisteminizi güçlü kılan Kaspersky Endpoint Security For Business ürünleri ile eşsiz bir siber güvenlik çözümüne sahip olursunuz. 
 

Kaspersky Endpoint Security For Business ile Uç Nokta Korumasının Avantajları

 

 • Uç noktalarınız, sunucularınız ve ağ geçitlerinizi en güçlü şekilde korur.
 • Host Intrusion Prevention (Ana bilgisayar tabanlı saldırı tespit sistemi) teknolojisi sayesinde, hepsini reddedebilme özelliğiyle; gelen buluttan sağlanan web, cihaz ve uygulama kontrollerini yerine getirerek BT çeperinizin dışındayken bile tüm sistemlerinizi güçlendirerek üretkenliğinizi arttırmanızı sağlar. 
 • Active Directory Integration teknolojisi ile Rol Tabanlı Erişim Kontrolü (RBAC) teknolojisini ve özelleştirilebilen kontrol panellerini destekler. Bu sayede erişim, bireysel ekip üyelerinin sorumluluk alanlarına göre özelleştirilmiş olur. 
 • Birleşik konsol yapısı ile Kaspersky Enpoint Security, bulut veya yerinde dağıtım modeli desteklerine sahiptir.
 • Otomatik EDR ile gelebilecek siber saldırıların ve sızmaların önüne geçer. 
 • Platform bağımsız uç nokta koruması sağlar. 
 • Birbirine uyumlu Kaspersky Select, Kaspersky Advanced ve Kaspersky Total progresif özellikli ürün paketleriyle, ihtiyacınız doğrultusunda siber güvenlik ürününe sahip olmanız sağlanır. Böylelikle toplam sahip olma maliyetiniz azalırken ürünlerin kullanım karmaşıklığı da ortadan kalkmış olur. 
 • İşletim sistemi ve yazılım dağıtma görevlerini otomatik hale getirebilirsiniz. Bu sayede bayilerde ve home-office çalışma alanlarında yeni iş istasyonları kurma işlemi uzaktan, otomatik olarak yapılabilir. Ayrıca, mesai saatleri dışında yeni uygulamalar yükleyebilir veya mevcut uygulamaları güncelleyebilirsiniz.
 • Buluta geçiş işlemlerinde üçüncü taraf uç nokta koruması çözümleriyle; doğrudan, kolay ve hatasız bir geçiş sağlamaya yardımcı olur. Buluta güvenli geçişte basitleşen bu süreçte dağıtım sonrası kalite güvence denetim hizmetiyle yapılandırmanın doğru olup olmadığı tespit edilir. 
 • İşinizin hacmi arttıkça Kaspersky Select, Advanced veya Total arasında yapacağınız tek adımlık geçişlerle sürekli olarak güncel bir siber koruma kalkanına sahip olursunuz.  
 • Tek bir merkezden tüm alanları yönetirsiniz (Tek sunucu, tek web konsolu, tek aracı).
 • Şeffaf lisanslama ve maliyet avantajı ile ihtiyacınız olan kurumsal siber koruma kalkanına Kaspersky EDR ile sahip olursunuz.
 

Kaspersky Endpoint Security Ürünlerini Hemen Deneyin

Kullandığınız tüm uç nokta araçlarınızın, mobil cihazlarınızın korumasına sağlayacağımız katkı için Kaspersky Endpoint Security uç nokta güvenliği ürünleri hakkında demo talep edebilir veya daha fazla bilgi için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları