Capterra Değerlendirmesinde 2023 En İyi Değer Rozeti Libraesva Email Archiver’a

Libraesva Email Archiver, Capterra tarafından gerçekleştirilen benzer özelliklere sahip olan ürünlere ilişkin değerlendirmede, Capterra kullanıcılarından gelen geri bildirimlere dayalı olarak 2023 En İyi Değer Rozetini alan ürün olmuştur. 
 

Libraesva Email Archiver 5 üzerinden 4.9 Puan ile En İyisi 

 

Capterra, 900 kategoride 100.000'den fazla çözümü inceleyerek kuruluşunuz için en doğru yazılım ve hizmetleri bulmak için oluşturulmuş bir platformdur. 2 milyondan fazla doğrulanmış inceleme, derinlemesine ürün karşılaştırmaları ve 500'den fazla yazılım türü için veri destekli yıllık yazılım sıralama raporlarına erişim sunmaktadır. Capterra, belirli bir yazılım kategorisindeki en yüksek puan alan ürünleri tanımak için doğrulanmış son kullanıcı incelemelerini sentezleyerek yazılım alıcılarının daha bilinçli satın alma kararları vermesine yardımcı olmaktadır. 
 
Libraesva Email Archiver ürünü için Capterra kullanıcıları tarafından yapılan genel değerlendirmede 5 üzerinden 4,9 puan alarak 1. olmuştur. Alınan birincilik sonrasında Libraesva Email Archiver ürünü tüm değerlendirme kategorilerinde en iyisi olmuştur. 
 
Değerlendirmeye konu olan başlıklar:
• En İyi Fiyat – Performans 
• Toplam Özellikler
• Entegrasyonlar
• Kullanım Kolaylığı
• Fiyat Değeri
• Müşteri Desteği
 

Capterra kullanıcılarının Libraesva Email Archiver hakkında bazı yorumları

 

"Bu inanılmaz çünkü hukuk ekibimiz her zaman yıllar öncesine ait bir e-postaya ihtiyaç duyuyor ve biz onu gerçekten bulabiliyoruz."- P. H.
"Kullanıcılar, gönderen, alıcı, tarih aralığı, anahtar kelimeler ve daha fazlası gibi çeşitli arama kriterlerini kullanarak arşivlenmiş e-postaları hızlı ve kolay bir şekilde arayabilir ve alabilir. Bu, arşivden belirli e-postaları bulması gereken kullanıcılar için zaman kazandıran bir özellik olabilir."- F. Z.
 
 

Libraesva Email Archiver Hakkında Detaylı Bilgi

 

Libraesva Email Archiver ürünü hakkında daha fazla bilgi almak, ürünü deneyimlemek ve kullanmaya başlamak için bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Blog Yazıları