CrowdStrike Falcon Insight XDR

CrowdStrike Falcon® Insight XDR, CrowdStrike'ın EDR teknolojilerini bir sonraki seviyeye taşımak için güvenlik yığınınız genelinde tespit ve müdahaleyi birleştirir. Falcon ve Falcon olmayan telemetri, birleşik algılama ve yanıt için tek bir komut konsoluna entegre edilmiştir. CrowdStrike Falcon® Insight XDR, silolanmış çözümlerde sıkışıp kalan şifreli sinyalleri yüksek verimliliğe, gerçek zamanlı tespitlere ve derin araştırma bağlamına dönüştürür. CrowdStrike Falcon® Insight XDR ile donatılan güvenlik uzmanları daha hızlı ve sezgisel bir şekilde araştırma yapabilir, tehdit avlayabilir ve yanıt verebilir.

 

PDF Doküman

Ürün Hakkında Bilgiler

BİRLEŞTİRİLMİŞ TEHDİT GÖRÜNÜRLÜĞÜ
XDR, birden çok katmanda çalışarak, e-postadan, uç noktalardan, sunuculardan, bulut iş yüklerinden ve ağlardan verileri toplayıp ilişkilendirerek ayrıntılı görünürlük sağlar.

SORUNSUZ TESPİTLER VE SORUŞTURMA
XDR, uyarı akışında önemsiz olduğu belirlenen anormallikleri ayıkladığı için analistler ve tehdit avcıları yüksek öncelikli tehditlere odaklanabilir. Araçta önceden oluşturulmuş gelişmiş analitik ve korelasyon içeriği sayesinde XDR, gizli tehditleri otomatik olarak algılar; güvenlik ekiplerinin sürekli olarak algılama kurallarını yazmak, ayarlamak ve yönetmek için zaman harcaması ihtiyacını ortadan kaldırır.

UÇTAN UCA TESPİT VE YANIT
Etkilenen ana bilgisayarlardan temel nedenlere, göstergelere ve zaman çizelgelerine kadar ayrıntılı, alanlar arası tehdit bağlamı ve telemetri, tüm araştırma ve iyileştirme sürecine rehberlik eder. Otomatik uyarılar ve güçlü yanıt eylemleri, dramatik SOC verimliliği kazanımları ve cerrahi tehditlerin etkisiz hale getirilmesi için karmaşık, çok araçlı iş akışlarını tetikleyebilir.