CrowdStrike Falcon Prevent

Falcon Prevent, eski antivirüs çözümlerinin etkisizliği ve karmaşıklığıyla mücadele eden kuruluşlar için etkili koruma ve kolay yönetim sağlar. Sektördeki en eksiksiz AV çözümü olan Falcon Prevent, sürekli imza güncellemelerine, şirket içi yönetim altyapısına veya karmaşık entegrasyonlara ihtiyaç duymadan çalışan tek bir uygulamayla üstün koruma sağlar.

 

PDF Doküman

Ürün Hakkında Bilgiler

GELİŞMİŞ ÖNLEME
Yeni nesil AV, dosyasız saldırılar da dahil olmak üzere gelişmiş ve bilinmeyen tehditleri tespit etmek için son teknoloji yapay zekayı, saldırı göstergeleriyle (IOA'lar) gelişmiş davranış analizini, yüksek performanslı bellek taramayı ve istismar azaltmayı kullanır.

HER İŞLETİM SİSTEMİNDE KORUMA
Windows, macOS ve Linux gibi işletim sistemlerini tam kapsamayla sensörden buluta anında, kapsamlı korumayı dağıtın, 24 saat koruma ve mesai saatleri dışında içinizin rahat etmesi için çevrimiçi ve çevrimdışı çalışır durumda olun.

BASİT, HIZLI ve DÜŞÜK BOYUTLU TEK BİR UYGULAMA
Bulutta CrowdStrike Falcon® platformu, sektörün en hızlı dağıtımını ve anında korumasını sağlar. Şirketiniz genelinde bulutu, kimliği ve uç nokta iş yüklerini korumak için tek, hafif ve birleştirilmiş bir aracıdan yararlanın. Sürekli imza güncellemeleri, yeniden başlatmalar, karmaşık entegrasyonlar veya şirket içi ekipmanlar olmadan günlük operasyonları sorunsuz bir şekilde yönetin.

BİR BAKIŞTA TAM SALDIRI GÖRÜNÜRLÜĞÜ
Saldırıların tamamını çözen, bunları bağlamsal tehdit istihbaratıyla zenginleştiren ve düşman davranışlarını tanıdık MITRE ATT&CK® terminolojisiyle eşleştiren, anlaşılması kolay bir süreç ağacıyla benzersiz saldırı görünürlüğü elde edin.

DÜNYANIN EN İYİ UÇ NOKTA TESPİT VE YANITINI (EDR) GENİŞLETİN
Tüm kuruluş genelinde derin görünürlük, ışık hızında araştırma ve hızlı yanıtın kilidini açmak için aynı birleşik aracı ve konsoldan Falcon Insight XDR'yi etkinleştirerek sektörün önde gelen EDR'ını kolayca edinin.