Güney Bilişim Hakkında

Güney Bilişim Bilgi Teknolojileri 2011 yılında kurulmuş olup, alanında uzman kadrosu ile Bilgi Güvenliği ve Danışmanlığı, Sistem ve Network Güvenliği, Mail Güvenliği, Web Güvenliği vb. üzerine faaliyet gösteren, bu alanlarda Türkiye’deki tüm müşterilerine, yerinde ve uzaktan güvenli erişim metoduyla hizmet veren bir teknoloji firmasıdır.

Uzman kadrosuyla birçok enterprise kurumun IT projelerini profesyonelce sonlandıran Güney Bilişim için müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz prensipleri arasında yer almaktadır.

Kaspersky Türkiye Yılın Partneri

Kaspersky Lab Platinum Partneri
Güney Bilişim 2015 yılı içerisinde yapmış olduğu satışlar ve teknik destek kabiliyeti sayesinde Kaspersky Lab tarafında Türkiyede tek ve dünyada sayılı olan Platinum Partner seviyesine layık görülmüştür.
Kaspersky Türkiye ofisi ile çalışmalar sonucunda türkiyede ki önemli enterprise kurumları Kaspersky Lab ile buluşturmuş sonrasındaki kurulum ve teknik danışmanlık süreçlerini kendi bünyesindeki personelleri ile yüretebilme kapasitesine sahiptir.
Ayrıca Güney Bilişim günümüze kadar sonlandırdığı tüm projeleriyle üreticiler tarafından önemli ödüllere layık görülmüştür.
Güney Bilişim, bilgi güvenliği hizmetlerini sunabilmek amacıyla GB-TEAM ekibini ve dış kaynaklı danışmanlarını kullanmaktadır. GB-TEAM tarafından güvenlik denetim ve danışmanlık hizmetlerini daha verimli hale getirilmesi amacıyla yeni teknolojiler ve yazılımlar geliştirilmektedir.
GB-TEAM üyelerince sistem sızma denetimi amaçlı geliştirilen GB Framework ve güvenlik denetim yönetimi amaçlı geliştirilen GB Audit Framework ile güvenlik denetim ve danışmanlık süreçleri iyileştirilmiştir.

Kaspersky Endpoint Security

Libraesva Türkiye Distribütörü
Libraesva, gelişmiş e-posta güvenlik çözümlerinin İtalyan lider sağlayıcısıdır. 1994 yılında sanallaştırma ve veri merkezi konsolidasyonu, networking ve güvenlik alanında bir sistem entegratörü olarak doğan bir şirket olan Libra Srl’in yazılım geliştirme yapılarından bir dönüş olarak kuruldu.
Libraesva e-posta güvenliği , sanal cihaz çözüm, e-posta için en iyi güvenlik sistemlerinden biri olarak virüs Bülteni tarafından onaylanmıştır. 2014 yılında, Libraesva son sürümü spam engelleme yeteneği (99.98%) ve yanlış pozitif toplam yokluğunda üçüncü ardışık yıl için prestijli ödül kazandı. Libraesva çözümü, 2014, 2015 ve 2016 bilgisayar güvenliği ödüllerinde yılın Anti-Spam Çözümü olarak da ödüllendirilmiştir.
Güney Bilişim Bilgi Teknolojileri, Libraesva’nın Türkiye’deki tek distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.Aynı zamanda satışını ve desteğini sağlamaktadır.

Libraesva Mail Security

Hizmetlerimizden faydalanmaya ne dersin?

Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, halihazırda hizmet aldığınız ürünler için destek alabilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN!