RISK-ADAPTIVE PROTECTION

Forcepoint, dünya çapında 20.000'den fazla hükümet kuruluşu ve işletmesi için human point yaklaşımı ile daha iyi karar verme,bununla beraber verimli güvenlik sağlar.

Image is not available

Ptotecting the human point | İnsan odaklı yaklaşım

Slider

Forcepoint™, kuruluşların kullanıcıları, ağları ve verileri koruyan bulut merkezli birleşik bir platform yoluyla dönüşüm teknolojilerini (bulut, mobilite, Nesnelerin İnterneti (IoT) vb.) güvenli biçimde benimseyerek işletmelerini ileri taşımalarına ve nokta güvenliği ürünlerini yönetmeye çalışmaktan kaynaklanan verimsizlikleri ortadan kaldırmaya destek olmak amacıyla kurulmuştur.

Yaklaşımımız, bütün tehdit yaşam döngüsü genelindeki saldırılara karşı korunmak için üst düzey bir bulut platformu sunmak, şüpheli faaliyetleri tespit etmek ve veri hırsızlığını durdurmak için atılacak adımlara karar vermek üzere gerekli bağlamı sağlamaktır. Forcepoint, internet ve e-posta kanalları genelinde kimlik avı, hedefli kimlik avı, BEC, sayısı sürekli artan fidye yazılımı saldırıları ve diğer sofistike tehditlerle mücadele etmek için gerekli emsalsiz, birleşik savunma platformunu sunmaktadır. Forcepoint verileri her yerde (buluta, buluttan ve bulut içinde, yolda ve ofiste) koruyarak, uyumu kolaylaştırır ve daha etkin bir güvenlik ortamı yaratılmasını sağlar. Forcepoint, rutin güvenlik görevlerini otomatik olarak gerçekleştirirken, şirketlerin kendileri için en önemli olan işlere konsantre olmasına imkan verir.

Dünya genelinde 20.000’den fazla şirket Forcepoint’e güvenmektedir. Teksas, Austin merkezli olup, dünyanın dört bir yanında satış, servis, güvenlik laboratuvarları ve ürün geliştirme olanakları bulunan Forcepoint, Raytheon Company ve Vista Equity Partners şirketlerinin bir ortak girişimidir.

Saniyeler içinde riski dinamik olarak azaltarak kullanıcıları ve verileri koruyun.

Sadece Forcepoint İnsan Odaklı Siber Güvenlik ile.

Sense

Kullanıcılar ve veriler arasındaki etkileşimleri her yerde yakalayın.

Analyze

Tehditin bağlamını anlayarak dinamik bir risk skoru oluşturun.

Enforce

Güvenliği ihlal edilmiş, tesadüfi ve kötü niyetli davranışlara otomatik olarak yanıt verin

Cloud Security

Forcepoint Email Security Cloud

Stops spam and phishing emails that introduce ransomware and other advanced threats before they can infect systems with malware.

 


CLOUD SECURİTY PRODUCT

Forcepoint Web Security Cloud

Stops advanced web threats to protect data wherever employees go with the most secure, trusted, high performance cloud possible.

 


CLOUD SECURİTY PRODUCT

Cloud Access Security Broker

Secure your users as they leverage cloud apps and BYOD in a zero-perimeter world.

 


CLOUD SECURİTY PRODUCT

Forcepoint Web Security

The most advanced Web Threat Protection to support the anywhere, anytime workforce.

 


CLOUD SECURİTY PRODUCT

Forcepoint Email Security

Identifies high risk users and controls insider threats to stop advanced attacks.

 


CLOUD SECURİTY PRODUCT

Forcepoint URL Filtering

Continually collects and analyzes up to 5 billion web incidents from over 155 countries every day.

 


CLOUD SECURİTY PRODUCT

Network Security

Next Generation Firewall (NGFW)

Connects and protects people and data across highly distributed enterprise networks – all with the greatest efficiency, availability and security.

 


NETWORK SECURITY PRODUCT

Data & Insider Threat Security

Data Loss Prevention (DLP)

Identifies and secures business-critical data across endpoints, networks and cloud services to efficiently meet compliance and protect intellectual property.

 


DATA & INSIDER THREAT SECURİTY PROCUCT

Forcepoint Insider Threat

Protect intellectual property and identify internal threats to data and critical systems with user analytics, behavior profiling and rich context to user actions.

 


DATA & INSIDER THREAT SECURİTY PROCUCT

Forcepoint UEBA

Protects sensitive client information, detects compromised accounts and enforces the continued improvement of an organization’s internal security culture.

 


DATA & INSIDER THREAT SECURİTY PROCUCT

Cross Domain Security

SureView Analytics

Security analysts in law enforcement, military and commercial settings spend too much time collecting and collating data across different public and private sources. Their time would be much better spent analyzing the real threats so they can respond rapidly and effectively.

 


CROSS DOMAIN SECURITY PRODUCT